Bieg gminny, maraton.


Czy medal to najlepsza nagroda?

Bieg-gminny-Maraton

Wraz z rosnącym zainteresowaniem zdrowym stylem życia, rośnie liczba osób chętnych do uprawiania różnego rodzaju sportów. W myśl zasady, że zdrowy obywatel to obywatel aktywny, zaangażowany, promowanie aktywności fizycznej jest jak najbardziej celowe.

Organizowane w Miastach i Gminach biegi, maratony lub inne imprezy sportowe są okazją do docenienia sportowego zaangażowania mieszkańców, nawet jeśli jest to aktywność na poziomie wyłącznie amatorskim. Medal to flagowy gadżet wszelkich imprez sportowych, a zawieszany na szyi nie tylko zwycięzców, ale każdego uczestnika, stanowi niezaprzeczalną zachętę do udziału w tego typu imprezie. Im więcej biegaczy tym większe zainteresowanie imprezą, a tym samym duże możliwości przyciągnięcia potencjalnych reklamodawców i sponsorów.


W zależności od wysokości budżetu warto ubrać uczestników w identyczne koszulki z logo imprezy, sponsora lub herbem gminy. Koszulka to gadżet użytkowy — pamiątka, która będzie długo budziła pozytywne skojarzenia z imprezą.
Dobrą formą nagrody mogą być bidony, kubki termiczne lub breloki z motywującymi tekstami, które ucieszą każdego sportowca.


Warto pamiętać, że impreza sportowa to również okazja do promowania Gminy jako miejsca przyjaznego do zamieszkania, ale również inwestowania. Zatem oprócz gadżetów typowo sportowych mile widziane będą inne, skierowane do mieszkańców – kibiców imprezy.