Festyn Gminy. Dni Miasta.

Co jest gadżetowym hitem?

Festyn-Gminny.-Dni-Miasta

Festyny Gminne to święta wielopokoleniowe. Często są jedyną okazją integracji mieszkańców regionu. Jednocześnie to czas na pochwalenie się Gminnymi osiągnięciami i obdarowanie mieszkańców drobnymi prezentami i przyjemnościami pamiętając, że każdy ma w sobie coś z dziecka, które lubi dostawać prezenty.

Folder z monetą to doskonały pomysł na opowiedzenie mieszkańcom o historii, ważnych wydarzeniach, osiągnięciach lub planach Gminy. Dla młodych mieszkańców może być źródłem informacji o regionie, a dla starszych okazją do wspomnień i refleksji. Moneta z herbem lub logo miasta dołączona do folderu, to wyjątkowa pamiątka.

Najmłodsi mieszkańcy, to najwdzięczniejsi odbiorcy. Dajemy im radość budując pozytywne skojarzenia z herbem lub logo miasta. Kolorowe gadżety jak plecaki, opaski odblaskowe, czapeczki znakomicie wpisują się w potrzeby młodych mieszkańców.

Młody człowiek, który identyfikuje się z miejscem zamieszkania będzie zainteresowany rozwojem regionu i chętniej zaangażuje w działania na rzecz Samorządu.
Kolorowy balon z herbem ucieszy każde dziecko, a widoczny z daleka będzie informował: „tu się dzieje coś ciekawego”. Smycz będzie praktycznym, użytkowym nośnikiem herbu i danych urzędu, a odznaka z herbem przypięta do ubrania lub plecaka, eleganckim gadżetem kolekcjonerskim.
Co jest gadżetowym hitem festynów? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż w dużej mierze jest uzależnione od zasobności regionu.

Zamawiając większą ilość różnych gadżetów, można je wykorzystać przy okazji innych uroczystości w gminie, np. rozpoczęcia roku szkolnego, imprezy sportowej, lub jako nagrody za udział w konkursach np. wiedzy o Gminie.