Jakie są ulubione gadżety pracowników Urzędu?

Jakie-sa-ulubione-gadzety-pracownikow-Urzedu

W zamówieniach urzędów od lat przeważają długopisy, odznaki, torby i koszulki z herbem lub logo. Wyraźnie jednak widać tendencję do poszukiwania gadżetów i upominków wyjątkowych, wyróżniających się jakością i stylem. Współpraca i wymiana z miastami partnerskimi z terenu Unii Europejskiej narzuca potrzebę posiadania dobrej jakości materiałów promocyjnych. Wspieranie polskich, lokalnych producentów oraz potrzeba wyjątkowych wyrobów, systematycznie zmienia rynek zapotrzebowania Urzędów, stawiających coraz częściej na jakość przed ceną.

Ta tendencja dobrze wróży promocji miast, które silnie budują swój wizerunek przy jednoczesnym wspieraniu rodzimej produkcji
i przedsiębiorczości.

Drobne gadżety, takie jak odznaka lub brelok z herbem są sztandarowymi upominkami, które cieszą się od lat niezmiennym zainteresowaniem Urzędów i wydaje się, że nie powinno ich zabraknąć w szufladzie żadnego urzędnika ds. promocji Gminy. Podobnie rzecz wygląda w przypadku teczki z wytłoczonym herbem, w której każdy wręczany dokument nabiera wyjątkowego znaczenia. Drobne gadżety dla dzieci takie jak opaski odblaskowe, magnesy umilą pobyt pracownika urzędu w każdej placówce oświatowej.